Mandala – coś do kolorowania i drukowania

Dzięki swojemu ekspresyjnemu projektowi i estetyce Mandala Mandalowie Damiena Brien są produktem cierpliwej, skrupulatnej pasji. Pierwotne wzornictwo Mandalas jest symbolem duchowości, równowagi i piękna; Które zainspirowały Damiana do włączenia jego miłości do sztuki tatuażu i mistrzowsko łączą dwa style w warsztat roboczy, który będzie nosić różne znaczenia od jednego obserwatora do następnego.

Mandala służy konserwatywnemu celowi, a mianowicie przywróceniu wcześniej istniejącego porządku. Ale służy również kreatywnemu celowi wyrażania i kształtowania czegoś, czego jeszcze nie ma, coś nowego i niepowtarzalnego ... Proces polega na rosnącej spirali, która rośnie, jednocześnie jednocześnie wracając do tego samego punktu.

Rysowanie mandali ułatwia nam psychologię. Koło jest kojącym kamieniem wzbogacającym w ciągłym procesie wzrostu i zmian. Tworzenie lub barwienie mandali pomaga nam orientować się, integruje nowe informacje o sobie i sformułować naszą tożsamość. Jest to kontynuacja procesu, który rozpoczyna się, kiedy jesteśmy dziećmi, rysując koła i tworząc mandale.

Kontynuuj, rysuj nowe motywy w rozwijaniu pierścieni, gdy pracujesz w kierunku zewnętrznego kręgu swojej mandali. Proste kształty motywów obejmują łzy, kwiaty, fani, spirale, geometryczne kształty i wszelkie inne formy, które lubisz, takie jak motyle, ptaki, delfiny, itp. Powtórz niektóre z motywów i wprowadzaj nowe, jak idziesz. Narysuj kilka kształtów na kierunkach, a niektóre kształty między liniami, aby uzyskać bardziej satysfakcjonujący wygląd. Jest to szczególnie ważne, gdy wychodzisz na zewnątrz, gdzie jest więcej miejsca między liniami.

Używam zestawu znaczników BIC Mark-Colour Ultra Fine Permanent Marker, Assorted, 36 znaczników i znaczników stałych Sharpie, z których obydwa dotarły do ​​Amazonki i bardzo polecam. Mam 36 opakowań markerów Bic, ale wiele kolorów jest zbyt ciemno, więc jeśli kupisz specjalnie dla tej książki, polecam zestaw 24. Próbowałem też różnych pisaków żelowych, ale okazało się, że zajęli zbyt długo, aby wyschnąć I rozmazany zbyt łatwo, by być przyjemnym. Kredki również działały i byłyby najprostszym środkiem dla dzieci.


Komentarze