Mandala w Japonii

Podłączysz swoje konto na Facebooku, ale nie jesteś zalogowany na Facebooku z tego konta.

Jeśli obawiasz się, że nie masz wystarczająco dużo czasu, aby wypełnić wszystkie monity po ich przyjeździe, upewnij się, że chociaż jest to program 30-dniowy, możesz wziąć tak długo, jak tylko chcesz. Będziesz miał dostęp do prywatnej strony mojej witryny, w której znajdują się wszystkie pliki PDF. Możesz je pobrać i pracować przez nie we własnym tempie. To może być 30 dni, lub może 30 tygodni - Twój wybór. Trzeba pozostać w grupie Facebook tak długo, jak tylko zechcesz, a dalsze poznawanie mandali przypomina o wiele więcej niż 30 dni.

Sama natura tworzenia mandali jest terapeutyczna i symboliczna. Kształty i kolory, które tworzysz w terapii artystycznej mandali, odzwierciedlają twoje wewnętrzne jaźni w momencie tworzenia. Twój instynkt i uczucie powinno inspirować Cię i prowadzić przez proces tworzenia. Ostatecznie stworzysz portret siebie, jak ty podczas tworzenia mandali. Więc, niezależnie od tego, co czujesz w tym czasie, niezależnie od emocji, będzie reprezentowana w terapii art mandali.

W sztuce mandali, która ma szczególne znaczenie dla japońskich sekty esoteric (Shingon, Tendai), pięć elementów uważa się za nieożywione (co odpowiada Garbhadhatu lub Womb World Mandala). Tylko poprzez dodanie szóstego elementu - umysłu, percepcji lub duchowej świadomości - czyni się piątą animacją. Odpowiada to Vajradhatu lub Diamond World Mandala. Fałszywie inaczej, jest jedność "tylko wtedy, gdy dodaje się szósty element. Bez szóstego elementu, zwykłe oczy widzą tylko zróżnicowane formy lub pozory.

Dziennikarstwo jest cenną praktyką bez względu na to, jak to robisz. Ale ... czasami, gdy po prostu napiszemy prostymi liniami na stronie, utknęliśmy w lewym mózgu myśląc, że chce znaleźć wszystko, co logika i porządek. Słowa same w sobie są funkcją lewego mózgu. Mandala dziennikarstwo, łącząc kręgi, spirale, kolory, obrazy i kształty wraz ze słowami, zaprasza nas do głębszego miejsca, które umożliwia dostęp do prawego i lewego myślenia mózgowego. Dostęp do głębszego kreatywnego źródła wykracza poza logikę i porządek, tajemnicę, kreatywność i intuicję.


Komentarze